WARSZTATY / TURNUSY
A A A

O nas

Zdrowy Styl Życia potrzebuje konkretnej instrukcji i fachowej pomocy. Od czego zacząć? Od pierwszej wizyty w Centrum Promocji Zdrowia. Stworzyliśmy dla Ciebie wyjątkowe miejsce, które integruje wszystkie obszary zdrowego życia: żywienie, ćwiczenia fizyczne i rehabilitację, emocje i rozwój duchowy. 

 

W Centrum Promocji Zdrowia realizujemy programy, warsztaty i terapie poświęcone profilaktyce zdrowia. Zapewniamy profesjonalną infrastrukturę. Prozdrowotne postawy zaczynają się od małych kroków i dobrych doświadczeń. W Centrum Falenty doświadczysz najlepszych praktyk.

 

Centrum Promocji Zdrowia to nowoczesna instytucja, sięgająca w codziennej praktyce do dorobku współczesnej medycyny konwencjonalnej. Swoje działanie opiera na współczesnym rozumieniu zdrowia, obejmującym sprawność fizyczną oraz dobry stan psychiczny, na który składa się aspekt emocjonalny, umysłowy, społeczny i duchowy.

 

Centrum powstało po to, by zwiększać świadomość na temat zdrowego stylu życia, pokazywać i wdrażać najlepsze praktyki w dbaniu o zachowanie optymalnego stanu zdrowia i w procesie zdrowienia

 

Współczesne osiągnięcia naukowe wyraźnie dowodzą, że nieprzestrzeganie zasad zdrowego stylu życia stanowi w 50% czynnik ryzyka tzw. chorób z wyboru, chorób na życzenie. Naszym celem jest zapobieganie chorobom, w tym szczególnie tym wynikającym z nieprzestrzegania zasad zdrowego stylu życia.